Yeriniz

servislerimiz

Çalışma alanınız; ofis, fabrika, mağaza, spor salonu veya neresi olursa olsun müşteri ve hedef kitlenizin yerinizi detaylı olarak görebileceği, farklı bölümleri deneyimleyebileceği bir çalışma yapalım. Güçlü alanlarınızın da özellikle altını çizerek müşterilerinizin uzaktan da size ulaşabilmesini sağlayalım.

Bilgilendirici İçerik

servislerimiz

Doktor, mühendis, öğretmen veya sporcu. Hangi alanda çalışıyor olursanız olun anlatacağınız bir şeyler olmalı. Sizi takip edenler için, öğrencileriniz için, hastalarınız veya bir topluluk için bildiklerinizi paylaşın.

Reklam Filmi

servislerimiz

Kampanyanız, ürününüz, markanız, hizmetiniz TV, dijital veya sosyal medya platformlarından hangisi olursa olsun bir hikayeye dahil olmayı hak ediyor. Takipçilerinize tekrar tekrar izleyecekleri bir film önerseniz bu reklam olsun.

Hikayeniz

servislerimiz

Kendinizi en iyi şekilde anlatın. Nereden başladınız? Nasıl başardınız? Bu yolculuk nereye gidiyor? Müşterilerinizle iletişim kurmanın bir yolu da kendinizi anlatmanızdır. Firmanızla, hizmetlerinizle, hedeflerinizle ilgili bilgileri paylaşın, mesajınızı doğru bir şekilde iletin.

Nasıl Yapılır

servislerimiz

Nasıl yapıyorsunuz? Malzemeleri nereden alıyorsunuz? Gerekli ekipmanlar neler? İster aşçılıktan bahsedin isterseniz yoga dersleri verin. Sizi takip edenler merakla bekliyor olacak!

Klip & Etkinlikler

servislerimiz

Müzik grubu veya müzisyensiniz ve şarkınızı video platformlarında, TV'de de izletmek istiyorsunuz. Konseriniz var ve profesyonel bir konser kaydınız olsun istiyorsunuz. Bir etkinlik yapıyorsunuz ve bu anları takipçilerinizle de paylaşmak istiyorsunuz. Fuar, workshop, festival gibi büyük ölçekli alanlarda etkinlik düzenliyor ve bu anları tüm ve potansiyel müşterilerinize de ulaştırmak istiyorsunuz. O halde görüşelim.